DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 31.08.2023 16:35:05 

BURMILLA

Nabidka dorost a dospělí

V této rubrice najdete nabídku starších  koťat a dospělých burmillek. Rozhodně se nejedná o zvířata s vadou, všechny burmillky jsou s průkazem původu (!). Jedná se například o jedince, které si původně rozhodl chovatel nechat pro další chov a  nevychází zrovna optimálně s jinými členy smečky. Dále zde uvedená zvířata byla například rezervována a majitelé je z rozličných důvodu (alergie , osobní problémy, životní změny,...) nevyzvedli. Nečekejte, že zde najdete burmillu zadarmo, nebo do dobrých rukou.... Všichni zastáváme názor, že pokud nový majitel není ochotný za zvíře zaplatit, nebude ochotný mu dopřát ani kvalitní jídlo a přiměřenou péči.  V ceně může být zohledněna již zaplacená záloha předchozího kupujícího, který od koupě odstoupil.

Všichni zájemci o dospělé burmillky jsou velmi důkladně prověřováni. Z důvodu, že se pro kočičky hledá trvalý domov, není v zájmu majitele a chovatele prodat překupníkům. Někteří chovatelé trvají na tom, že kočičky odvezou do nových domovů osobně.

_________________________________________________________________________________________________________________________________